ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

Fiyatı :


    Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...

TUR PROGRAMI

Bartın- Alaçatı –Kuşadası

10-12 NİSAN 2020

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER
·         Ulaşım,
·        Tüm çevre gezileri,
·        Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
·        Araç içi ikramlar
·        Oteller ’de 1 Gece 2 Gün YP Konaklama,
·        Otel’de Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı,
·        Otel’de Açık büfe 1 Akşam Yemeği,
·        Otel dışında alınan yemekler ekstradır. 
·        ozkokturizm.com  Güvencesi,
·        1618No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

Değerli misafirlerimiz 

Belirlenen Saatte Kalkış
Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz ikramlarımız eşliğinde İzmir’e yolculuk ediyoruz. Sabah 08.30 – 09.00saatleri arasında İzmir’e varış. İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi,HükümetKonağını görerek, Asansör ( Panaromik )  gezisini yapıyoruz . Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokaklarıve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası veya Selçuk’da bulunan otelimize varış.
 Kuşadası  Efes Antik Kenti  Meryem Ana Evi Şirince
 Sabah kahvaltı sonrası  11:30 da otelden ayrılıyoruz (efes antik kentini gezecek misafirler sabah 9 da otelden hareket edeceklerdir ) ve Meryem ana evine doğru hareket ediyoruz ve Meryemana evine ulaştıktan sonra Meryemana kilisesi dilek duvarı dilek çeşmesini ziyaret ettikten sonra Şirinceye doğru hareket ediyoruz. şirinceye ulaştıktan sonra aracımızı otoparka bırakıyoruz ve rehber eşliğinde şirin mimarisi ile dünyaca üne kavuşan şirince sokaklarında dolaşmaya başlıyoruz, burada dileyen misafirlerimiz şirince şarabını tadabilir ve satın alabilirler. şirince gezimizin ardından Bartın’a doğru dönüşe geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 


ÖNEMLİ BİLGİLER

ÖNEMLİ:Turumuz 2 gece 3 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 
Müzekart fiyata dahil değildir. müze kartlar, pamukkale veya efes antik kenti girişlerinden temin edilebilir, kişiye özel olarak 1 yıllık süre için çıkarılmaktadır. müze kart fiyatı 40-50 tl dir. limitli ve limitsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır

Çocukİndirimleri : 2 –6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.  Bu yaş grubunu kapsayan çocuklarda Ek Hizmet Bedeli alınmaz.

Single Oda Farkı: Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz extra oda farkını acenteye rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.