KUŞADASI EFES PAMUKKALE TURU

Fiyatı :


    Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...

TUR PROGRAMI

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

• Otobüsler ile Ulaşım,
• Tüm çevre gezileri,
• Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
• Araç içi ikramlar
• Oteller ’de 1 Gece 2 Gün YP Konaklama,
• Otel’de Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı,
• Otel’de Açık büfe 1 Akşam Yemeği,
• Otelden alınan yemekler ekstradır. 
• ozkokturizm.com Güvencesi,
• 1618No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.


1.Gün Gece Yolculuğu
Belirlenen Saatte Kalkış
Misafirlerimizin katılımıyla ozkokturizmolarak, Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve ozkokturizm  misafir perverliğinde Yalova– Bursa – Balıkesir - İzmir güzergâhını takiben Selçuk’a varış.

2. GÜN
EFES ANTİK KENTİ – ŞİRİNCE KÖYÜ – PANORAMİK ŞEHİR TURU – KUŞADASI GECE TURU

Selçuk’ta küçük bir mola veriyoruz. Mola sonrası ilk gezi noktamız şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince. Şirince Köyü’ne vardığımızda bölgenin en nefis Şaraplarının yer aldığı Şarap Evi / Müzeyi ziyaret ediyoruz. Ardından Köy’de harika kareler yakalamak ve alışveriş yapmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İlk çağların tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamlı dünyaca ünlü şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimiz ile devam ediyoruz. Efes harabeleri, Agora, Antik Tiyatro, Yamaç Evleri, Odeon, HeraklesKapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam, Celcus Kütüphanesi yapılarını geziyoruz. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Öğle Yemeği için Restoranımıza gidiyor ve Öğle Yemeğimizi alıyoruz. (Extra)Öğle Yemeği sonrası Şehir Turu içerisinde yer alan Güvercin Ada Kalesi, Kuşadası Liman , Sean Jean Kilisesi’ni de panoramik olarak gezdikten sonra Kuşadası’nda yer alan otelimize varıyoruz. İçerisinde Hamam ve Saunanın yer aldığı otelimizde günün yorgunluğunu atabilme şansı da yakalıyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Extra Gece Turuna rehberimize rezervasyon yaptırarak katılabilirler. (Gece Turu ücreti 20 TL olup Gidiş Dönüş Ulaşım,  Giriş ücreti dahildir. Yer: Kuşadası Club)

3. GÜN
HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – APOLLON TAPINAĞI – KLEOPATRA HAVUZU – KIRMIZI SU

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası Pamukkale’ye hareket ediyor ve keyifli bahar yolculuğumuza başlıyoruz. Bölgeye varışımız ile birlikte programımıza Hierapolis Antik Kentiile başlıyoruz. Roma Hamamları,Gymnasium, Kütüphane, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nimpheum(Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Helenistik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı,Hristiyan Misyonerine ait Hacı Mezarı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol’ü gezdiktensonra Travertenlerde ve Kleopatra Havuzunda serbest zaman veriyoruz.Programımızı tamamladıktan sonra Öğle Yemeği Molası veriyoruz. (Extra). Öğle yemeği sonrası Karahayıt bölgesi içerisinde yer alan Kırmızı Su’ya hareket. 600C sıcaklıkta çıkan termal suçevresinde serbest zaman veriyoruz. Programımız sonrası aklınızdan hiç çıkaramayacağınız anılar ile Bartın’a doğru hareket ediyoruz. Bartın’a varışımız ile birlikte siz değerli misafirlerimize bir başka ozkokturizm organizasyonunda görüşmek üzere veda ediyoruz.


ÖNEMLİ: Turumuz 2 gece 3 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 
Müze kart fiyata dahil değildir. müze kartlar , pamukkale veya efes antik kenti girişlerinden temin edilebilir , kişiye özel olarak 1 yıllık süre için çıkarılmaktadır. müze kart fiyatı 40-50 tl dir. limitli ve limitsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır
Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.  Bu yaş grubunu kapsayan çocuklarda Ek Hizmet Bedeli alınmaz.
Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 90 TL extra oda farkını acenteye rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.