BİLECİK KURŞUNLU KÖYÜ DOĞAL YAŞAM TURU

Fiyatı :


    Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...

TUR PROGRAMI

Orda bir köy var uzakta şiiriyle yola çıktığımız bu turlarımızda sevdiklerinizle beraber köy evlerinde konaklamak istemez misiniz? Kent yaşamından uzaklaşmak veya köy yaşantısına ortak olmak istiyorsanız Doğal Yaşam Köy turlarımız tam size göre. Bu turlarımızda yaşamın devam ettiği köy evlerine misafir olup, köy yaşantısını birebir yaşayacağız. Kahvaltı ve yemek hazırlıklarına ortak olmak için ekmeklerimizi pişirip, folluktan yumurta toplayıp, ineklerden süt sağacağız. Dönemine bağlı olarak bahçelerden sebze, dallarından meyveleri toplayıp, zanaatkârların işlerine ortak olacağız. Dağlarda adaçayı, kekik toplayıp doğal ürünlerin hazırlanmasında yardımcı olacağız. Sadece köylerin işlerine değil eğlencelerine de ortak olacağız. Sessiz sakin hayat, doğal ürünler, temiz hava ve daha fazlası bu turlarımızda. Gittiğimiz köy bizimdir diyerek sizleri de bu turlarımıza bekliyoruz. Sadece gezdirmeyip yaşatıyoruz da!
 
1.GÜN: EKO TURİZM KÖYÜ KURŞUNLU – KÖY KAHVALTISI - ELMA BAHÇELERİ – PEKMEZ YAPIMI - SEBZE TOPLAMA ETKİNLİĞİ – DAĞ GEZİNTİSİ – DOĞAL KÖY ÜRÜNLERİ
Belirlenen Saatte Kalkış, eko turizm köyümüz olan Gölpazarı İlçesine bağlı Kurşunlu Köyüne hareket edeceğiz. Köy evlerinde yapacağımız kahvaltının hazırlıklarına yardımcı olacağız (Folluktan yumurta toplama, inek sağma, bahçelerde domates ve biber toplama vsr..). Tertemiz sokakları, çiçeklerle süslenmiş köy evlerinin arasında köy içinde küçük bir gezinti yapacağız. Ardından elma bahçelerine gideceğiz. Dallarından elmaları toplayarak, pekmez yapımı için köy evlerine topladığımız elmaları götüreceğiz. İsteyen misafirlerimiz pekmez yapımına ortak olacaklar. Sonrasında dağda küçük bir gezinti yaparken mevsimine göre doğal ürünleri toplayacağız (Erik, Böğürtlen, Elma vsr…). Öğle yemeğini tertemiz dağ havası eşliğinde aldıktan sonra semaverde çaylarımızı içeceğiz. İstanbul’a dönmeden önce bizim için kurulan doğal köy ürünleri (Organik Köy Yumurtası, Köy Tavuğu, Erişte, Tarhana, Salça vsr..) pazarından alışverişlerimizi yapacağız. Sonrasında bu güzel köyümüzü arkamızda bırakarak güzel anılarla birlikte İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir dahaki Özkök Turizm organizasyonun da görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.
 
Sabah Kahvaltısı: Köy Kahvaltısı (Bal, Reçeller, Köy Peyniri, Yayık Tereyağı, Zeytin, Balkan Böreği, Yumurta, Çörek)
Öğle Yemeği: Yöresel Menü (Düğün Çorbası, Etli Güveç, Balkan Böreği, Ev Baklavası, Karışık Turşu, Yoğurt, Vişne Suyu)

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:                     
*  Lüks Otobüsler İle Ulaşım                                         
*  ÖZKÖK TURİZM Güvencesi                                                     
*  Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri                                              
*  1 Yöresel Köy Kahvaltısı
*  1 Yöresel Öğle Yemeği                                                
*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*  Ek Hizmet Bedelleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
*  Tüm Özel Harcamalar 
*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar    
*  Müze Giriş Ücretleri          
Önemli Bilgiler
NOT: TURUN AMACINA UYGUN OLMASI AÇISINDAN, TURDAKİ KATILIMCI SAYISI MAKSİMUM 25 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILACAKTIR. BUNDAN KAYNAKLI KULLANACAĞIMIZ ARAÇLAR 27’LİK VEYA 16’ LIK KOLTUK SAYISINA SAHİP ARAÇLAR KULLANILACAKTIR.
 
ÖNEMLİ: Bu Turumuzda Çocuk İndirimi Uygulanmaz. Tam Ücret Alınır. 00 - 1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz ve Koltuk Verilmez.
  
*    Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
*    Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
*    Yedek Çorap
*    Yağmurluk
 Detaylar: Turumuzda Otel konaklaması yoktur. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir . Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda ÖZKÖK TURİZM, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde ÖZKÖK TURİZM Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ÖZKÖK TURİZM’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ÖZKÖK TURİZM Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ÖZKÖK TURİZM’DE Saklıdır. Turun İptali Durumunda ÖZKÖK TURİZM İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.